У Вінниці облаштували доступні зупинки на вул. Зулінського
20:08 26.08.2025
300

У місті завершили облаштування ще одного об’єкта безбар’єрного простору – дві зупинки громадського транспорту на вул. С. Зулінського стали комфортними та доступними для всіх.

Тут встановили сучасні павільйони, нове покриття, тактильну плитку для людей з порушеннями зору, кассельські бордюри, а також створили зелену зону з молодими деревами. Завдяки цьому люди на кріслах колісних та батьки з візочками зможуть зручніше користуватись транспортом.

Цей об’єкт став частиною першого у Вінниці безбар’єрного маршруту довжиною 12 км, що реалізується у межах проєкту «Рух без бар’єрів», ініційованого Оленою Зеленською.

З початку року у місті вже облаштували 10 доступних зупинок, і робота над формуванням безбар’єрного простору триває.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також