У Сабарові виявили небезпечну вигрібну яму з автомобільних шин
Сьогодні, 21:11
252

 

У мікрорайоні Сабарів у Вінниці інспектори Муніципальна варта Вінниці зафіксували порушення правил благоустрою та санітарних норм під час облаштування вигрібної ями.

Під час обстеження території фахівці виявили самовільно створену конструкцію, для якої використали старі автомобільні шини. При цьому резервуар не мав герметичного бетонного дна, що є грубим порушенням встановлених вимог.

У Муніципальній варті пояснюють, що така конструкція становить небезпеку для довкілля, адже стічні води можуть безперешкодно проникати у ґрунт та забруднювати навколишнє середовище.

За результатами перевірки на відповідальних осіб склали адміністративний протокол. Окрім штрафу, порушники мають привести систему водовідведення у відповідність до чинних санітарних та технічних норм.

У Муніципальній варті вкотре закликають мешканців відповідально ставитися до облаштування інженерних споруд на приватних територіях та дотримуватися вимог законодавства, щоб не завдавати шкоди екології міста.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також