У селі Флорине Бершадської громади зустріли українського захисника Олександра Яблочного, який повернувся з російського полону.
Військовий став на захист України у 2022 році. У грудні 2023-го він потрапив у полон під час виконання бойового завдання. Після звільнення, лікування та проходження реабілітації боєць нарешті зміг повернутися до рідних.
Жителі громади зустрічали захисника з українськими прапорами, обіймами та словами вдячності. Відтепер він проживатиме у рідному селі поруч із донькою.
Повідомляє Людмила Головашич.