У Вінниці студенти коледжу мистецтв дають благодійні концерти
17:27 11.05.2024
308

Вінничани і гості міста можуть прийти і насолодитися виступами студентів Вінницького фахового коледжу мистецтв. У навчальному закладі постійно проходяться благодійні концерти.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі FB пише викладач Марина  Мальцева

Чи знаєте ви, мої шановні друзі, що у Вінницькому фаховому коледжі мистецтв відбувається дуже багато класних концертів? Дуже різноманітних, професійних та цікавих. На будь-який смак. Хто любить хорове мистецтво - будь ласка! Хто фортепіанну, хто симфонічну музику - приходьте!

Концерти ансамблів, камерного оркестру, хореографічні концерти - ласкаво просимо!

Любителі академічної, сучасної музики, джазу, фольклору, театрального мистецтва також не лишаться осторонь - йдеться в її дописі.

Вхід вільний,  та  глядачі можуть долучитись до благодійності. В училищі збирають кошти для ЗСУ. Скринька знаходяться просто в залі, ті ж хто не любить готівку можуть переказати кошти через QR-код.

Зазначимо, що виступи студентів дуже цікаві та професійні, все виконують наживо, жодних фонограм. 

«Коли бачиш на сцені таку талановиту молодь - відчуваєш впевненість в майбутньому, світло відтісняє темряву в душі й думках, - зазначає пані Марина.

На виступ камерного оркестру можна завітати 14 травня, у вівторок. Поціновувачі класики можуть послухати В. Моцарта, Г. Форе,  Г. Мончіні.

 

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також