Двоє військовослужбовців із Вінниччини стали Лицарями ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Ще один армієць отримав нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест».
Про це повідомляють у Вінницькій обланій військовій адміністрації.
Начальник ОВА Сергій Борзов вручив нагороди військовим.
Ордени - майору Євгену Смирнову та старшому лейтенанту Михайлу Веретинському.
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/3_93.jpg?itok=fNHcVesV)
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/5_38.jpg?itok=d7kpoEDq)
Зазначимо, що орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня бойовим офіцерам присвоєно за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.
![](https://www.ilikenews.com/sites/default/files/styles/ckeditor_no_watemark/public/inline-images/1_126.jpg?itok=kZSndyWS)
Нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест» вручив головному сержанту Вадиму Маркович.
Військовий отримав почесну відзнаку за проявлену мужність і успішне виконання бойових завдань.