Майже 57 тис. адміністративних послуг отримали платники Віниччини за 4 місяці 2021 року
16:01 18.05.2021
275

Протягом січня-квітня 2021 року Головним управлінням ДПС у Вінницькій області всього надано 56,8 тис. адміністративних послуг, повідомляє ГУ ДПС у Вінницькій області. Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі
книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у січні-квітні 2021 року надано 20,7 тис. таких послуг.


Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг всього у січні-квітні 2021 року надано 15,7 тис. та 4,2 тис. відповідно.

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків, що обслуговування платників податків на території Вінницької області здійснюється у 24 ЦОП, що надає свободу доступу платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів і послуг.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також