Вінницькі параплавчині вибороли 10 медалей на чемпіонаті України в Кам’янському
Сьогодні, 14:31
253

 


У Кам’янському з 3 по 6 грудня 2025 року відбувся чемпіонат України з параплавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового й фізичного розвитку. Змагання зібрали найсильніших параспортсменів країни, серед яких гідно виступили представниці Вінницького регіонального центру «Інваспорт» Катерина Буй та Діана Пасічник.

У категорії спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Катерина Буй продемонструвала високий рівень підготовки та здобула чотири нагороди, а також виконала норматив Кандидата в майстри спорту України. Її результати:
1 місце — 50 м брас (із виконанням нормативу КМСУ);
1 місце — 50 м батерфляй;
2 місце — 200 м вільний стиль;
3 місце — 50 м на спині.

Діана Пасічник також показала блискучу спортивну форму та піднялася на п’єдестал шість разів:
1 місце — 50 м на спині;
1 місце — 100 м на спині;
1 місце — 50 м батерфляй;
2 місце — 50 м брас;
3 місце — 50 м вільний стиль;
3 місце — комплексне плавання.

Загалом спортсменки «Інваспорту» привезли додому десять медалей, вкотре підтвердивши високий рівень вінницької школи параплавання.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також