Вінницькі хокеїсти здобули «срібло» на чемпіонаті України
17:36 17.06.2024
260

У пресслужбі ВМР розповіли, змагання складались із 7 турів і проходили на стадіоні ЦПКіВ імені Миколи Леонтовича. У турнірі взяли участь 7 команд. У підсумку «ХК Вінниця1981-МДЮСШ № 1»виборола «срібло» чемпіонату серед чоловіків, вища ліга.

Крім того, воротаря команди Сергія Коваля визнано кращим воротарем змагань, а Дмитро Грубий отримав відзнаку, як кращий гравець. 

Зі слів тренера команди Олександра Кулеші, його вихованці боролись за «золото» чемпіонату, але в зв’язку з травмою гравця Олександра Франкова та переходом Івана Яковенка до польського клубу, команда стала срібними призерами.

Директор МДЮСШ №1 Сергій Таранчук підкреслив, що таке завершення змагань є вагомим досягненням.

«Це історичний результат для нашої школи та міста. Ще ніколи в історії хокею на траві наша команда не здобувала «срібло» найвищого чемпіонату України. Хочу зауважити, що минулого року вона стала бронзовим призером цього ж чемпіонату, що неабияк стимулювало хокеїстів до нових вершин, – каже він. – Але все це було б не можливим без наших мужніх та хоробрих Захисників та Захисниць. Ми висловлюємо подяку нашим Збройним Силам України, які дають нам можливість проводити та брати участь у змаганнях різного рівня».

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також