Вінницька команда перемогла у Міжнародному турнірі з хокею на траві
20:30 25.05.2021
303

21-23 травня у Вінниці проходив Міжнародний турнір з хокею на траві «Кубок Поділля 2021». Участь у змаганнях взяли 4 команди, з яких троє – приїхали з-за кордону. Перемогу на турнірі здобула вінницька команда.

Учасниками цьогорічних змагань стали:

  • ХК "ОКС-ШВСМ" (Україна, Вінницька область, м. Вінниця)
  • СК "Будівельник" (м. Брест, Республіка Білорусь)
  • ХК "Мінськ" (м. Мінськ, Республіка Білорусь)
  • Збірна Хорватії

Тренер збірної України з хокею на траві Павло Мазур підкреслив важливість та спортивну значимість міжнародного турніру «Кубок Поділля» за участі збірних України, Хорватії та кращих команд Білорусії: ХК «Мінськ» та «Будівельник» (Брест): «Команди «Мінськ» і «Брест» є кістяком збірної Білорусі з хокею на траві, які є досить серйозними суперниками. Тому така ігрова практика безумовно на користь нашим спортсменам».

1-ий день міжнародного турніру «Кубок Поділля» завершився грою між господарями турніру ХК "ОКС-ШВСМ" (Україна) та СК "Будівельник" (Республіка Білорусь) з рахунком 4:2 на користь вінничан.

2-ий день турніру розпочався грою між ХК «Мінськ» та СК «Будівельник». Рахунок зустрічі: ХК «Мінськ» 3:2 СК «Будівельник» .

Цього ж дня в поєдинку зустрілись ХК «ОКС-ШВСМ» та збірна Хорватії. Рахунок зустрічі: ХК «ОКС-ШВСМ» 3:2 Збірна Хорватії.

Останній день змагань розпочався грою між СК «Будівельник» та збірною Хорватії. Рахунок зустрічі: СК «Будівельник» 6:0 Збірна Хорватії.

Фінальною грою між ХК «ОКС-ШВСМ» та ХК «Мінськ» завершився цьогорічний турнір «Кубок Поділля 2021». Рахунок зустрічі: ХК «ОКС-ШВСМ» 7:5 ХК «Мінськ».

В підсумку цьогорічним чемпіоном стала команда Вінниччини - ХК «ОКС-ШВСМ», гравці якої впевнено перемогли всіх своїх суперників. Головний тренер команди – Павло Мазур.

 

Читайте також