Вінничанин підкорив Японію - став чемпіоном світу з сумо
09:40 10.10.2023
267

Вінничанин став чемпіоном світу з сумо – легендарного бойового мистецтва, батьківщиною якого є Японія. Важа Даіаурі здобув титул чемпіона світу на турнірі, який проходив у Токіо з 7 по 9 жовтня. Загалом збірна команда України очолила рейтингову таблицю турніру. На спортивну подію з’їхалися понад 400 спортсменів із 30 країн світу.

Бездоганна техніка, сила і незламний дух, Важі Даіаурі, допомогли йому завоювати «золото» в особистому заліку у ваговій категорії до 115 кг, - повідомляют у пресслужбі Вінницької міської ради.

Зазначимо, що в командному заліку, вінничанин став срібним призером чемпіонату.

Тренує спортсмена його батько Важа Даіаурі (старший), Заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та вільної боротьби Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.

На чемпіонаті також виступав  вінничанин Дмитро Зілецький, який також тренується у МДЮСШ №5. Серед юніорів у віковій категорії до 18 років спортсмен виборов п’яте місце.

Автор: Дарина Драгоманова