Сергій Моргунов відзначив кращих гравців, тренерів та команди-переможці чемпіонату Вінницької громади з футзалу сезону 2025/2026.
Сьогодні, 18:45
253

У відкритому чемпіонаті взяли участь 64 аматорські команди, які за п’ять місяців провели 636 матчів у семи лігах та забили близько 3160 голів.

Повідомляє Вінницька міська рада.

Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що футзал уже став важливою частиною спортивного життя громади та об’єднує навколо себе сотні людей навіть у час війни. Він подякував організаторам, тренерам і спортсменам за розвиток аматорського спорту та побажав нових перемог.

Як зазначив голова Асоціації футзалу ВМТГ Костянтин Мустулюк, цього сезону в чемпіонаті були задіяні майже 1300 спортсменів-аматорів.

Однією з яскравих історій сезону стала перемога воротаря Марка Копитова, який після переходу до команди «Орлівка» допоміг їй здобути чемпіонство після кількох сезонів боротьби за золото.

Змагання організувала Асоціація футзалу Вінницької міської територіальної громади за підтримки Вінницької міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також