У Вінниці запрацює «Офіс туризму»
15:52 28.01.2022
278

Сьогодні, 28 січня, під час сесії депутати Вінницької міської ради затвердили статут комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці», який стане ядром функціонування майбутнього Туристичного хабу, інших інформаційних пунктів (онлайн і офлайн) та привабливих для туристів виставкових проєктів.

З метою забезпечення промоції Вінницької міської територіальної громади та надання якісних туристичних, маркетингових та інформаційних послуг, вже з лютого у місті запрацює комунальне підприємство «Офіс туризму Вінниці». Основою для його діяльності стане перейменоване та реорганізоване КП «Центр історії Вінниці», яке після створення окремого комунального закладу в галузі культури, - Музею Вінниці, - переходить в управління департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Серед першочергових завдань, що стоять перед новою структурою - просування туристичних продуктів Вінниці у новому сезоні, запуск та функціонування Туристичного хабу відповідно до міжнародних стандартів, забезпечення інформаційного та організаційного супроводу різних видів та форм туризму, запровадження картки туриста і розвиток існуючих та нових виставкових проєктів.

Модель, за якою створюється муніципальний туристичний фронт-офіс, враховує найкращі практики туристичних міст світу та України. Відповідно до стратегічних документів, туризм і сфера гостинності з кожним роком має ставати дедалі вагомішим фактором надходжень до бюджету через податки та збори, а також покращувати інвестиційну привабливість і позитивний імідж Вінниці на мапі Східної Європи. Офіс туризму буде місцем консолідації нових продуктів, яскравих турів та технологічних інновацій. Очікується, що завдяки цьому тривалість перебування у Вінниці і витрати туристів будуть зростати.

Напрацювання екосистеми Туристичного хабу спільно з туристичним активом міста триватиме впродовж найближчих місяців, після чого відбудеться публічне відкриття простору і запуск нових послуг в інформаційному центрі, подієвій зоні та коворкінгу. Паралельно проводитиметься робота з удосконалення виставкових проєктів, що доповнюють програму перебування туристів та сприяють дозвіллю дорослих і дітей, відповідно до Стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також