Траса Р-33: на Вінниччині відремонтували перші 7 км дороги
17:32 13.07.2021
362

На Вінниччині у межах Національної програми «Велике будівництво» розпочали ремонт ділянки автотраси державного значення Р-33 завдовжки 68 км.

Перші 7 км дороги, що проходять через селище міського типу Чечельник, уже відремонтовані і практично готові. Там повністю оновили дорожнє покриття і облаштували інфраструктурні об’єкти та завершують наносити розмітку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

Як зазначається у дописі, наразі вкладають нижній шар асфальтобетону на ділянці біля села Ободівка. Далі - влаштування фінального покриття. Паралельно фахівці мостового підрозділу ремонтують міст через річку Берладинка.

На об’єкт залучено 120 працівників і 40 одиниць сучасної техніки.

“Велике будівництво – це про ремонт маршрутів. Торік стартувало масштабне відновлення автошляху Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка на Одещині. Цьогоріч дорожники інтенсивно працюють на Вінниччині”, - наголошує голова облдержадміністрації Сергій Борзов

Упродовж 2021 року Укравтодор планує збудувати відновити 4 500 км доріг державного значення у всіх областях. Крім того, за Національною програмою відновлення мостів будуються, реконструюються та капітально ремонтуються понад 160 штучних споруд: мостів та шляхопроводів.

Читайте також
Під Вінницею лунатимуть вибухи
Регіони
Сьогодні, 09:47
Під Вінницею лунатимуть вибухи