У Вінниці відбулася акція «Молодь Вінниці – за життя без СНІДу»
16:03 01.12.2021
259

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У Вінниці цього дня провели акцію «Молодь Вінниці – за життя без СНІДу». На площі Європейській організатори роздавали вінничанам інформаційні листівки та розповідали про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі вірусу та лікування. Також охочі можуть безкоштовно пройти тестування на ВІЛ та вірусні гепатити.

Мета заходу – привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Зокрема, розповісти людям про ймовірні шляхи інфікування та лікування хвороби.

Записати.JPGОрганізатори акції - Вінницький міський центр соціальних служб, ГО «МАА - Вінниця», ГО «Полум'я надії» та КНП ВОР «Клінічний Центр інфекційних хвороб».

«Ми інформуємо вінничан про таку соціальну проблему, розповідаємо, де можна пройти тестування. З інфекційними захворюваннями жартувати не варто. Важливо вчасно виявити хворобу і якомога швидше розпочати її лікування», - розповів заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб Євген Козлов.

SR_04334.JPGТакож на площі Європейській працює мобільна амбулаторія, де кожен може безкоштовно пройти експрес-тестування на ВІЛ та вірусні гепатити. Результати можна отримати за 10 хвилин.

«Щороку в центрі міста ми безкоштовно тестуємо вінничан на ВІЛ, гепатити В та С. Сьогодні плануємо обстежити більше сотні вінничан», - зазначила лікар-епідеміолог КНП ВОР «Клінічний Центр інфекційних хвороб» Інна Дидь.

Мобільна лабораторія на площі Європейській працюватиме до 17:00.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також