На Вінничині американець подарував багатодітній сім’ї будинок
10:01 25.07.2021
525

Родина виховує шістьох дітей, але житло мусила орендувати

Американець Уолтер Орр Скот, який вже 11 років живе в Україні, придбав у Жмеринці будинок для багатодітної сім’ї, яка до цього орендувала житло у різних господарів. Про це повідомляє Суспільне.Вінниця. 

У подружжя Валентини Кедь та Руслана Орєхова 6 дітей: Люба — маже 4 місяці, Люда — незабаром буде 10 років, Стас — 12 років, Настя — 9 років, Соні — 6 років та Саша, якому в жовтні буде 5 років.

Валентина осиротіла в 15 років. Відтоді розповідає, у неї не було свого житла.

В стільки ж народила первістка. В 20-ть з трьома маленькими дітьми на руках, вагітна четвертою, пішла від першого чоловіка.

“Я пішла від нього. Він пив і так далі. Я порозумнішала певно і пішла. Познайомилась з Русланом" — розповідає Валентина Кедь.

З Русланом Валентина 7 років. У них народилося 2 спільних дітей. Усі чемні та доглянуті, про кожного турбуються і дбають, розповідає Любов Шандрухіна. Жінка каже, пів року тому познайомилась із цією родиною. Спочатку із чоловіком Уолтером допомагали продуктами, речами, а потім вирішили і будинок придбати.

“Вони хороша родина. Залишились напризволяще. Дітей чужих не буває. Зараз вони мене всі називають бабуся. Уолтера дідусем. Наша "Big Family”, — розповідає Любов

Шандрухіна.

“Я побачив, що людям потрібна допомога трохи. Чому б ні”, — каже Уолтер Орр Скот.

На честь пані Люби, Валентина та Руслан вирішили назвати свою молодшу доньку.

“Дякуючи тітці Любі і Уолтеру у нас є дім. До цього поневірялись з кутка в куток”, — житель м. Жмеринка Руслан Орєхов.

“Нам зателефонували і сказали, що це наше...”, — жителька м. Жмеринка Валентина Кедь.

Після того як власна хата згоріла, до кого лишень не зверталась, розповідає Валентина. Писали двом президентам, ходили до місцевої влади,— не допоміг ніхто.

Де і який будинок придбати родина обирала сама, каже Руслан Орєхов. Хотіли, аби дітям було близько до школи й садочка. Уолтер за будинок у Жмеренці заплатив близько 170 тисяч гривень.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також