На Вінниччині відбудеться круглий стіл щодо державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству
13:00 15.05.2021
260

З 17 по 21 травня 2021 року в країнах-учасницях Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проводитиметься Тиждень Відритого Уряду. Протягом тижня будуть організовані заходи, спрямовані на розвиток демократії, підвищення рівня відкритості діяльності органів влади, покращення якості державного управління, посилення взаємодії з громадянами, інститутами громадянського суспільства, бізнесом. Про це повідомляє ilikenews з покликанням на офіційний сайт Вінницької ОДА.

У Вінницькій області в рамках Тижня Відкритого Уряду Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю обласної державної адміністрації спільно з Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» 19 травня організовують круглий стіл «Обговорення особливостей Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».

Під час круглого столу відбудеться ознайомлення широкої громадськості зі структурою, метою, завданнями та заходами, новаціями та очікуваними результатами Програми. У засіданні круглого столу візьмуть участь представники та представниці Вінницької обласної ради, Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Урядовий Уповноважений з прав людини у Вінницькій області, районних державних адміністрацій, місцевих інституцій громадянського суспільства.

Читайте також