Новонароджені у Вінниці отримали свої перші вишиванки до Дня вишиванки
18:01 17.05.2024
263

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Цього року, World Woman Club Vinnytsia, Фонд Людмили Станіславенко та Волонтерський штаб "Українська команда" Вінниччини вирішили зробити свято особливим для новонароджених у Вінниці, подарувавши їм їхні перші вишиванки.

"Захід "Вишиванка новонародженому" проводиться вже шостий рік поспіль і об'єднує всі регіони України. Ці вишиті сорочечки є не просто одягом, а першим оберегом, що символізує українську ідентичність та традиції", - розповідає Голова Вищої ради "Клубу успішних жінок", волонтерка та громадська діячка Людмила Станіславенко.

Новоспечені матусі, не дивлячись на втому, були дуже раді візиту та привітанню волонтерів. Вони зізналися, що не очікували таких подарунків і з великим задоволенням приміряли українське вбрання на своїх малюків.

«Попри війну в країні, ми захотіли все-таки дотриматися традиції цього свята. Свої перші вишиванки в житті отримали новонароджені вінничани та вінничаночки, які з'явилися на світ у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. Н. І. Пирогова. Відтепер кожен з них має власний український оберіг!», - розповідає Юлія Дьомкіна, голова виконавчого комітету Волонтерського штабу «Українська команда» Вінниччини.

Цей захід не лише підтримує національні традиції, але й додає тепла та радості в життя нових українців, що з'явилися на світ у непрості часи. Вишиванка, як символ української культури, стає їхнім першим оберегом, який супроводжуватиме їх на життєвому шляху.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також