На Вінницькій станції юннатів оселилося оленятко «Борис», якого врятували від відстрілу
15:03 30.10.2021
314

Вадим Глімбоцький опікується одразу кількома гуртками на Вінницькій обласній станції юннатів. Це, зокрема, «Домашній тераріум», «Юні акваріумісти» і «Юні кролівники». А у вільний час він купляє «братів наших менших» у приватних осіб в різних регіонах. Таким чином збільшує зоопарк станції юннатів, який, на відміну, він інших, можна оглянути безоплатно, передає пресцентр Вінницької обласної станції юннатів.

Нещодавно Вадим Глімбоцький привіз із Миколаєва павича і качок японської породи «міні-дак». Також станційну колекцію тварин поповнив плямистий олень на ім’я «Борис». Ця тварина внесена до Червоної книги України.       

-Я його придбав у людей, які займаються розведенням тварин для відстрілу. Маму «Бориса» було вбито. Хоча плямисті олені є у Червоній книзі України, це не є порушенням законодавства. Нам доведеться годувати оленятко коров’ячим молоком, розведеним із дитячою сумішшю, аж до шестимісячного віку, – каже Вадим Глімбоцький.

В подальшому на станції юннатів для оленя планують облаштують більшу територію. Поки він мешкає разом зі свинками.

-Якщо олень, коли подорослішає, залишиться ручним, він і надалі мешкатиме на станції юннатів, – сказав Вадим Глімбоцький. – Будемо й надалі розширювати колекцію тварин, в тому числі й червонокнижних. Прагну, аби наша станція була свого роду візитівкою Вінниці. Щоб сюди направляли гостей міста, які хочуть побачити щось цікаве.               

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також