На Вінниччині відкрилась перша поліцейська станція
17:31 10.06.2021
263

10 червня у Тростянці в межах Меморандуму про співпрацю між поліцією та територіальною громадою розпочато реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкриттям поліцейської станції. Про це повідомляє пресслужба національної поліції Вінницької області.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, виступаючи перед мешканцями територіальної громади, зазначив :

“У лютому цього року нами було підписано  Меморандуми про співпрацю та партнерство з усіма головами територіальних громад області про реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади. Сьогодні зроблено перший крок і відкриттям поліцейської станції у Тростянці ми даємо старт проєкту на Вінниччині”, - розповідає Іван Іщенко

Головний поліцейський області подякував представникам влади та місцевого самоврядування, завдяки яким стало можливим створення належних умов для роботи поліцейських в громаді.

Іван Іщенко підкреслив, що лише спільними зусиллями громади і поліції можна  досягти однієї мети – створення безпекового простору. Поліцейський офіцер громади є частиною громади, який у ній живе і працює.

Відкриття станції стало важливою подією у житті  територіальної громади, адже це  зробить  надання поліцейських послуг населенню більш доступним і якісним.

Поліцейська станція має робочий кабінет, оснащений усією необхідною комп’ютерною технікою, кімнату для приймання громадян, кухню, кімнату для відпочинку та проживання. 

Невдовзі  поліцейські офіцери громади, які закінчують навчання, приступлять до виконання своїх обов’язків. 

У свою чергу голова Тростянецької селищної територіальної громади Людмила Червонецька зазначила, що поліцейський офіцер буде  максимально інтегрований в громаду, цікавитиметься її проблемами, оберігатиме спокій людей.

 

Читайте також