Ліцей на Вінниччині отримав грант для створення інтерактивного лазерного тиру для навчання захисту Вітчизни
20:22 18.09.2023
280

Ліцей із села Корделівка на Вінниччині отримав грант для впровадження проєкту "Готуємо захисників Вітчизни". За інформацією Калинівської міської ради, цей освітній заклад став переможцем у конкурсі проєктів, що проводився в рамках програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області "Успішні сильні громади".

Проєкт "Готуємо захисників Вітчизни" передбачає встановлення інтерактивного лазерного тиру в навчальному закладі. Директорка ліцею, Оксана Смук, розповіла, що це втілення давньої мрії, яку поступово вдається здійснити. Вже у 2021 році школа розпочала модернізацію викладання предмета "Захист України", відремонтувала кабінет, поновила наочні та дидактичні матеріали, та придбала нові меблі. Завдяки наявності потужної мережі Інтернету та WI-FI, інтерактивний лазерний тир зможе повноцінно функціонувати.

Проєкт отримав грант у розмірі 45 тисяч гривень, а також в ньому бере участь Калинівська міська рада. Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню рівня підготовки молоді до служби у Збройних Силах України та навчальних закладах військового призначення. Також вона допоможе усвідомити учням їхні обов'язки стосовно захисту України у випадку загрози її суверенітету та територіальної цілісності.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також