Слідчі повідомили про підозру 16-річному підлітку, який брав участь у нападі на свого однолітка в одному з торговельно-розважальних центрів Вінниці. Дії неповнолітнього кваліфіковано як хуліганство. Згідно із законодавством, йому може загрожувати обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі — до чотирьох років.
Інцидент стався 21 грудня у приміщенні розважального закладу. За даними правоохоронців, група молодих людей спровокувала конфлікт із 16-річним хлопцем, змусивши його піднятися на верхній поверх будівлі. Там з хуліганських мотивів підлітки почали бити потерпілого та повалили його на підлогу. Бійку припинив випадковий перехожий, який вивів хлопця на вулицю. Однак там на нього знову напав підозрюваний разом зі своїми однодумцями, продовживши побиття.
Поліцейські встановили всіх учасників події. З ними наразі проводяться необхідні слідчі дії.
Слідчі Вінницького районного управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили одному з фігурантів — 16-річному підлітку — про підозру за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).