На Вінниччині затримали членів наркоугруповання які у місця позбавлення волі постачали наркотики
15:00 29.06.2021
264

Детективи обласного главку поліції оголосили про підозру двом жителям Запоріжжя та Житомирської області, які налагодили міжрегіональний канал постачання наркотиків та заборонених предметів у місця позбавлення волі.

Зловмисників з пакунками метадону та канабісу затримали неподалік Ладижина бійці КОРДу в ході проведення спільної спецоперації слідчими-детективами обласного главку поліції та працівниками Управління стратегічних розслідувань.


За інформацією слідства, затримані організували канал постачання засудженим наркотиків, психотропів та інших заборонених предметів із Запоріжжя.


25 червня слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури оголосили зловмисникам про підозру за двома статтями кримінального кодексу України – ч.3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 255-1 (створення, керівництво злочинною спільною або злочинною організацією, а також участь у ній).

 

Читайте також