В Одесі поліцейські оголосили підозру сімейній парі, в яких померла 8-місячна дочка
18:42 09.06.2021
267
Одеські поліцейські оголосили підозру сімейній парі у злісному невиконанні обов'язків по догляду за малолітніми дітьми. Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Недбалість подружжя призвела до тяжких та трагічних наслідків: їх 8-місячна донечка померла від бронхопневмонії, а 2-річний синочок почав відставати у розвитку.

У березні поліцейським стало відомо, що за місцем мешкання 33-річного чоловіка та його 26-річної дружини померла молодша дитина. Для з’ясування обставин та причини події було розпочато кримінальне провадження, в ході якого з’ясувалося, що до трагедії призвела халатність батьків, які не подбали про повноцінне лікування донечки.

Відвідавши родину вдома, правоохоронці побачили, що подружжя, яке неодноразово притягувалося до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, довело свою оселю до непридатного для життя стану, а старша дитинка не отримувала належного харчування, уваги та догляду і почала відставати у розвитку. Хлопчика вилучили з сім’ї до дитячого закладу, де ним опікуються кваліфіковані фахівці.

Щоб довести винуватість подружжя у недбалості, правоохоронцям знадобилося кілька місяців. Було проведено низку судово-медичних, психолого-психіатричних та комісійних експертиз.

«Врешті правопорушникам повідомили про підозру за ст. 166 Кримінального кодексу України, що передбачає до п’яти років позбавлення волі. Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу», - розповіла старша слідча Одеського районного управління поліції № 1 Наталія Калинка.


 
Читайте також