На Одещині менше ніж за два тижні правоохоронці зареєстрували 1943 порушення норм протиепідемічної безпеки
17:31 29.10.2021
254

495 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП склали щодо незаконної роботи підприємств та порушення правил транспортних перевезень, ще 1448 постанов за ч.2 цієї ж статті винесли громадянам, які не дотримувалися маскового режиму.

Нагадаємо, що з 18 жовтня в Одеській області оголосили «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Спеціальні мобільні групи перевіряють дотримання правил карантину і проводять профілактичну роботу із пересічними громадянами та підприємцями. Крім поліцейських, до складу цих груп входять представники Держспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони та санітарні лікарі.

Найбільше порушень поліцейські зареєстрували у громадських будівлях та транспорті, закладах торгівлі й харчування. Перевіряли рейдовики наявність засобів індивідуального захисту, документів про вакцинацію, дотримання соціальної дистанції та регулярної дезінфекції тощо.

Наразі правоохоронці проінспектували понад шість тисяч об’єктів. Профілактичні заходи тривають.

Закликаємо громадян сумлінно ставитися до встановлених карантинних обмежень – вони життєво важливі для запобігання розповсюдженню COVID-19. Піклуйтеся про своє здоров’я та здоров’я інших людей.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також