Київ продовжує приймати вітання з Днем міста від іноземних партнерів та друзів
18:25 30.05.2021
485

Київ продовжує приймати вітання з Днем міста від Послів іноземних держав та мерів багатьох міст світу, зокрема, міст-побратимів. Цими вихідними столиця святкує своє 1539-річчя. Про це мер української столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook та оприлюднив ролик з відеопривітаннями.

“Наше місто славиться своєю гостинністю та привітністю. Його люблять і кияни, і гості та партнери нашої столиці.Саме тому до Дня Києва продовжують надходити теплі вітання – з Флоренції, з Единбургу, Торонто та інших міст і країн світу, від послів іноземних держав в Україні”, – написав Кличко.

“Вітаю, Київ! У вас чудове місто, сповнене світу та сонця! Я провів тут три роки свого життя. І, знаєте, найбільше я люблю в Києві весну, коли все стає зеленим, можна прогулюватися схилами Дніпра, бігати і дихати свіжим повітрям. Друзі, це – прекрасне місто! Я хочу подякувати мерові за все, що він робить для столиці. Продовжуйте таку ж чудову роботу для Києва і його мешканців!” – сказав Посол Держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон.

 

“Я вже рік мешкаю в Києві і можу сказати, у вас прекрасне місто, яким можна справді пишатися. Воно дуже відрізняється від того, що можна уявити, не побувавши тут. Це дуже зелене місто. Мабуть, найзеленіша столиця в Європі. В багатьох містах є громадські парки, проте Київ відрізняється. Але Київ – не тільки зелене місто, це також діловий економічний локомотив для всієї країни і її політичний центр. Це місце, де можна відчути, як б’ється серце нації. Сильний і процвітаючий Київ – це передумова для сильної і квітучої України. Тому я звертаюся сьогодні до киян і до мера Кличка: у вас чудове місто, продовжуйте ту роботу, яку ви робите, щоб зробити його ще кращим. Данія готова вас підтримати”, – зауважив у своєму відеопривітанні Посол Королівства Данії в Україні Олє Егберг Міккельсен.

“Київ для мене – рідне місто. Місто мого дитинства та юності. В подальшому – як депутата парламенту і як письменниці. Мої книги були перекладені українською мовою. Тут відбувалися їх презентації. Я пам’ятаю скорботне та суворе обличчя Києва у 2014 році. І потім я приїхала сюди більш, ніж рік тому, як Посол. Місто дуже змінилося, стало красивим. Стало чистішим та більш комфортним. Будуються дороги. Будується інфраструктура. Особливе враження на мене, як на мешканку півдня, справляють парки Києва. Парк Наталка – улюблене місце для моїх прогулянок для мого відпочинку”, – зауважила Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.

Так, нагадаємо, цими днями свої вітання Києву з Днем міста надіслали Посли ЄС, ФРН, В’єтнаму, Королівства Нідерландів, Словенії, Грузії, Литовської Республіки, Норвегії, Аргентини, Польщі, Казахстану, Індонезії, Мексики, Франції, Ізраїлю, Індії, Туреччини, Швейцарії, Австралії, Азербайджану, Словаччини, Кіпру, Єгипту, Вірменії, Молдови, Узбекистану, Естонії, Данії. А також мери Познані, Таллінна, Единбургу, Вільнюса, Торонто, Флоренції, Любляни, Софії, Кишинева, Бішкеку, Кіото, Афін, Братислави, Кракова та Тирани.

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також