Відбулося відкриття першого в Україні магазину IKEA
12:00 01.02.2021
265

Сьогодні, 1 лютого, шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, відкрила перший магазин у столичному ТРЦ Blockbuster Mall.

"Це була трирічна подорож, і ми нарешті прибули. Через пандемії ми вирішили спочатку запустити онлайн-магазин. Це перший такий досвід IKEA. І ми не очікували такого попиту", – зазначив керівник IKEA в Україні Флоріан Меллє.

Мер Києва Віталій Кличко таклж взяв участь у відкритті першого в Україні фізичного магазину IKEA. Разом з мером перший магазин шведської фірми в Києві відкрили та оглянули керівник ІКЕА-Україна Флоріан Мєллє і Надзвичайний та Повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

«Мені приємно привітати компанію IKEA, киян і всіх українців із запуском роботи першого фізичного магазину в Україні. І я радий, що він відкривається в столиці, - підкреслив мер. - Ми спільно працювали над тим, щоб втілити цю ідею. Ми зустрічалися 4 роки тому в Давосі, кілька разів у Києві. І тепер вже бачимо реалізацію нашого співробітництва. Особливо це важливо в такій непростій для бізнесу в усіх країнах ситуації, спричиненій пандемією», - сказав Віталій Кличко. 

Він також підкреслив, що одним зі своїх важливих завдань, як мера європейської столиці, вважає залучення іноземних інвестицій у Київ.

«Ми розуміємо, що для бізнесу вкрай важлива стабільність і передбачуваність економічної ситуації. І тому столична влада запровадила відкритість та прозорість у своїй роботі, щоб інвестори та іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. І я задоволений, що наша кількарічна співпраця зі шведською компанією IKEA дала результат», - наголосив Кличко.

Надзвичайний та Повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг наголосив, що ІКЕА не просто відкриває у Києві перший фізичний магазин, а також пропагує таким чином відповідальне споживання, гендерну рівність і сталий розвиток.

«Я хочу привітати в першу чергу співробітників, керівництво ІКЕА, міську владу Києва за докладені спільні зусилля для відкриття першого фізичного магазину ІКЕА в Україні в часи пандемії», - наголосив Тобіас Тиберг.

У планах шведської компанії - відкриття і наступних магазинів в Україні

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також