«Вінницькі Вовки» запрошують приєднатися до команди
15:23 02.02.2021
262

Вінничан запрошують приєднатися до команди «Вінницькі вовки» та відкрити для себе абсолютно новий вид спорту. Інформацію про набір у команду опублікували днями на офіційній сторінці команди у Facebook.

Віце-президент клубу Євген Хомин розповів журналісту сайту Перші новини Вінниці, що до родини «Вінницьких вовків» вже долучилось близько 200 учасників й зауважив, що клуб не має аналогів у місті чи області.

Ми - єдиний у області та місті клуб, який розвиває американський футбол, черліденг та майбутні олімпійські види спорту як флаг-футбол та лакрос. В нашому клубі тренуються хлопці та дівчата, а також діти – загалом близько 200 учасників. Зараз ми проводимо набір з американського та флаг-футболу у нашу дорослу команду, яка є локомотивом всього клубу. Ми шукаємо людей, які готові спробувати новий вид спорту, а наші тренери готові навчати всіх бажаючих, - зауважив Євген Хомин.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету, яку можна знайти за посиланням, або зателефонувати тренеру, +380635744841, +380985243898.

Вінничан запрошують приєднатися до команди «Вінницькі вовки»

За словами віце-президента клубу подібні види спорту були обрані не випадково.

Ми розвиваємо саме ці види спорту (американський футбол, черліденг, флаг-футбол та лакрос, прим. авт.) тому що вони є надзвичайно видовищними та командними, де потрібна злагоджена робота команди! А черліденг доповнює наш футбол. Якщо ж говорити про флаг-футбол культивуємо бо він є більш простішим і доступнішим для людей (не потребує ніякого екіпірування та є безконтактним), а найближчому майбутньому стане олімпійським видом спорту і наша країна матиме гарні шанси достойно себе показати у ньому, - розповів Євген Хомин.

Зазначимо, наразі тренування проходять у вівторок та четвер у вечірній час та в суботу і неділю – в першій половині дня. Графік тренувань може змінюватись залежно від карантинної обстановки в місті.

ДОВІДКОВО: американський футбол — командний вид спорту з овальним м'ячем. Мета гри — просувати м'яч у бік залікової, або кінцевої зони на половині поля суперника і заробляти очки. М'яч можна нести в руках, кидати та передавати товаришам по команді.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також