У Вінниці пройшов Форум громадських ініціатив (ФОТО)
16:52 08.10.2019

Сьогодні у Вінниці стартував ІІІ Регіональний Форум громадських ініціатив,який  відкрив голова ОДА Владислав Скальський.

Традиційно у форумі  взяли участь представники  організацій громадянського суспільства, які працюють задля блага громади та розвитку регіону. Як і попередні роки, основним завдання  організатори вбачають у створенні  належних умов для залучення громадськості до обговорення проекту плану заходів щодо реалізації у Вінницькій області в 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки. Робота учасників зібрання проходила  в форматі «Світове кафе», таким чином вони могли обговорити шляхи вирішення ключових проблем співпраці влади та громади Вінниччини.

Як неодноразово підкреслювали організатори, форум ставить за мету налагодити партнерські стосунки між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних організацій та структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

Заступниця начальника управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олена Василишина розповіла, що сьогодні на форумі присутні понад 100 громадських організацій не лише з Вінниці, а й з області, які зареєструвалися на сайті ОДА . Приємно відзначити, що цьогоріч активізувалися громадські організації саме з районів.

Взагалі формат форуму  «Світове кафе» передбачає  7 питань, які обговорюють учасники, через кожних 15-20 хвилин змінюючи робоче місце, таким чином впродовж 1,5 – 2 годин вони візьмуть участь в обговоренні всіх питань.  Як показав минулорічний захід, учасники в подальшому реалізують спільні проекти, знаходять собі ідейних союзників для вирішення нагальних проблем.

  • Це і для нас важливий форум, підкреслила посадовець, - адже серед  3000 зареєстрованих в області  ГО, дозволяють з’ясувати, які з них реально діють, бо, як показує досвід, таких від сили 300-400. До речі,  напрацювання учасників цього  форуму будуть надіслані до суб’єктів владних повноважень для врахування при розробці наступної Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
  • [gallery type="slideshow" size="full" ids="236133,236132,236131,236130,236129"]
Читайте також