Вінничани відзначатимуть день міста в онлайн-форматі
Здоров’я громади важливіше: у Вінниці скасували святкування Дня міста
14:17 04.09.2020
261

Вінничани відзначатимуть день міста в онлайн-форматі. Подібну інформацію опублікували на сайті міськради. У прес-службі зауважили, що подібне рішення було прийнято через зростання рівня захворюваності COVID-19 та прогнозами медиків щодо нового спалаху.

У повідомленні йдеться, що після відзначення 1-го вересня лікарі та науковці медичного університету говорять про новий спалах захворюваності за декілька тижнів. Подібна ситуація обумовлена тим, що багато людей знехтувало правилами безпеки: не дотримувались соціальної дистанції та були без масок. Окрім того, в цілому у місті пішла тенденція до зростання захворюваності на COVID-19. Лише за останню добу +41 новий випадок (а в цілому в Україні 4 вересня зафіксовано черговий антирекорд:+2723 нових хворих).  

«У зв’язку з ризиками ще більшого зростання захворюваності я прийняв непросте рішення, але вважаю його правильним в цій ситуації: ми переносимо відзначення Дня міста. Забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям – це добре, але здоров’я вінницької громади для мене і для нашої команди – важливіше.  Тому коли ми подолаємо епідемію –тоді і будемо святкувати. І це буде як і раніше масштабно, із запрошенням відомих колективів, з цікавими проектами для людей різного віку і різними вподобаннями», - сказав Сергій Моргунов.

Також мер Вінниці звернувся до усіх працівників департаментів міської ради, які наразі активно готуються до відзначення Дня міста, з проханням із розумінням віднестися до ситуації.  

Читайте також