Ігор Ткачук: "Вінниця -  одне з найбільш привабливих міст в Україні для інвестицій.."
12:53 12.10.2020
286

Вінниця -  одне з найбільш привабливих міст в Україні для інвестицій та розвитку нового бізнесу. Активна робота міської влади в напрямку посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва дозволила місту увійти у список лідерів всеукраїнських рейтингів: стати другим у рейтингу Найкращих міст України для ведення бізнесу 2020 (Forbes Ukraine) та посісти четверте місце за результатами Індексу конкурентоспроможності міст України 2019/2020.

Подібне визнання – це не просто підтвердження ефективної роботи міської влади й депутатського корпусу, а й велика відповідальність та стимул продовжувати роботу в даному напрямку.

Сьогодні в  місті розбудовуються індустріальні парки, які стануть майданчиком для нових інвесторів, а міська влада створює широкі можливості для комфортної роботи не лише закордонних інвесторів та великого бізнесу, а й для малих та середніх підприємств.

Зокрема, днями, на засіданні виконавчого комітету міськради, було затверджено «Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки». Нова програма є логічним продовженням «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2017-2020 роки».

Проект розбито на чотири стратегічні завдання. Серед них інформаційна підтримка підприємців, виявлення їхніх потреб й ініціатив та активізація комунікацій бізнесу з міською владою. Не менш важливим напрямком являється популяризація культури підприємництва та промоція місцевого бізнесу. Також в рамках документу передбачені заходи, спрямовані на розвиток бізнес-компетенцій та покращення бізнес-клімату. Більшість заходів Програми відбуваються щорічно протягом всього періоду дії. 

Тож реалізуючи новий документ ми очікуємо збільшення кількості суб’єктів малого і середнього підприємництва, створення нових об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, вихід вінницьких підприємців на нові ринки та збільшення обсягів експорту товарів й послуг.

Автор: Ігор Ткачук

громадський діяч, депутат Вінницької міської ради чотирьох скликань

Читайте також