У Вінниці затримали трьох молодиків, що пограбували перехожого
13:41 11.12.2018

10 грудня патрульнi полiцейськi спiльно з працiвниками Вiницького вiддiлу полiцiї затримали трьох молодикiв, якi пiдозрюються у вчиненнi пограбування вiнничанина.

Вiдразу пiсля злочину 61-рiчний потерпiлий, мешканець обласного центру, звернувся до полiцiї з повiдомленням про те, що близько 23 години по вулицi Магiстратськiй його пограбували троє невiдомих хлопцiв. Нападники, застосувавши фiзичну силу, вiдiбрали його сумку з мобiльним телефоном та грiшми в сумi 250 гривень. Орiєнтування на зловмисникiв передали всiм мобiльним екiпажам полiцiї.

Полiцейськi оперативно затримали трьох пiдозрюваних неподалiк вчинення злочину. Тiкаючи, вони викинули сумку потерпiлого.

Пiсля затримання у нападникiв вилучили привласненi грошовi кошти.

За словами начальника Вiнницького вiддiлу полiцiї Сергiя Синявського, серед пiдозрюваних троє мешканцiв Тиврiвського району вiком 20, 18 та 17 рокiв.

Неповнолiтнiй учасник пограбування ранiше вже мав проблеми iз законом за вчинення крадiжки.

За фактом вчинення грабежу вiдповiдно до ч.2 ст.186 КК України (грабiж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпiлого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осiб), вiдкрито кримiнальне провадження.

За вчинення такого злочину передбачено покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд чотирьох до шести рокiв.

Наразi троє пiдозрюваних затриманi в процесуальному порядку та помiщенi до iзолятора тимчасового тримання. Вирiшується питання про оголошення їм про пiдозру та обрання мiри запобiжного заходу на перiод слiдства.

Вiддiл комунiкацiї полiцiї Вiнницької областi

Читайте також