У Вінниці нарешті відкрилась головна ялинка міста
09:40 20.12.2018

19 грудня, у День святого Миколая, у Вінниці запанувала новорічна атмосфера. У центрі міста на майдані Незалежності запрацювала Новорічна резиденція, а в Центральному міському парку відбулась  церемонія відкриття Головної ялинки міста.

Вітали вінничан та вінничанок біля новорічної красуні міський голова Сергій Моргунов та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

«Сьогодні розпочинаються свята, які так чекають та люблять і дорослі, і діти. В Україні є давня традиція зустрічати новорічні і різдвяні свята в колі найближчих і найдорожчих людей. І мені дуже приємно, що на початку цих днів тут така ж сама тепла домашня атмосфера. І це тому, що ми, вінничани, є велика дружня сім’я, бо ми любимо наше рідне місто, вболіваємо за нього і хочемо, щоб Вінниця розвивалась, була комфортною, затишною, успішною, щоб ми нею пишались. І ми будемо робити все для того, щоб наше місто і в подальшому було таким. І тільки від нас залежить, в якому домі ми будем жити. А цей дім – Вінниця», - розповів Сергій Моргунов.

На святі виступали різноманітні вінницькі колективи, талановита молодь, а спеціальним гостем відкриття ялинки став репер ХАС.

На данном изображении может находиться: новогодняя елка, ночь, дерево и на улице
Читайте також