Через негоду вінницький пляж став небезпечним для відпочивальників
11:16 01.07.2016
254

 

Після негоди соціальні мережі були переповнені фотографіями та відео з її наслідками. Автомобілісти шукали номери від своїх авто, люди постили фото з вирваними з корінням деревами та зламаними гілками вагою в декілька десятків кілограм.  

Директор парку Дружби народів Сергій Кожухівський зауважив, що плити були пошкоджені ще в 2013 році.

- Дійсно це велика проблема, - сказав Сергій Кожухівський. – Ми проводитимемо ремонтні роботи в екстреному режимі, аби встигнути завершити їх до святкування Івана Купала. Сьогодні завтра ми розпочнемо реконструкцію, наразі чекаємо експертів, які підрахують суму та скажуть, що потрібно зробити аби ситуація не повторилась.

Відповідаючи на питання журналіста про безпечність купання Сергій Кожухівський зауважив, що купатися в озері можна.

- Нам не надходило жодних приписів з санепідемстанції, - розповів директор парку. – Оскільки вода тут проточна, а це озеро – найвища точка то думаю, що купатися безпечно. Єдине, про що ми попередили відпочивальників – це часткове руйнування плит.  

Журналіст сайту перші Новини Вінниці ilikenews.com запитав у місцевих жителів чи купаються вони в озері та як ставляться  до наслідків негоди.

Вінничанка Марія, яка засмагала на пляжі розповіла, що не зважає на «мілкі проблеми».

- Звичайно ходити тут стало важче, адже стежки розмило та нанесло каміння, - розповіла дівчина. – Проте з друзями все рівно ходимо сюди засмагати та купатись. Не можу сказати, що вода стала бруднішою.

Молода матуся Олена зауважила, що через утворені «рови» замість стежок їм з дитиною доводиться гуляти в інших місцях. Вінничанка сказала, що сподівається, що ремонтні роботи проведуть в найближчий час.

- Проїхати коляскою просто неможливо, - розповіла вона. – Мої подруги гуляють в дворі, а я все ж спробувала проте даремно. Та й гуляти з малою дитиною тут небезпечно, адже деякі ями сягають півтора метри.

Читайте також