Порноактора Рона Джеремі звинуватили в 34 випадках сексуального насильства
21:02 26.08.2021
421

У Лос-Анджелесі йде судовий процес над порноактором Роном Джеремі. Актора звинувачують в 34 випадках сексуального насильства, в тому числі над неповнолітньою. Про це повідомляє Los Angeles Times.

68-річного актора звинувачують у 12 згвалтуваннях, 7 примусових оральних актах, 6 дотиках до інтимних частин людини проти її волі і з насильницьким додержанням, кількох домаганнях до жінок під час сну або з використанням сторонніх предметів. Один пункт також включає сексуальне насильство по відношенню до 15-річної дівчинки на вечірці в Санта-Клара.

В цілому йому пред'явлено 34 кримінальних звинувачення, заснованих на заявах 23 різних жінок. Найперше звинувачення відноситься до 1996 року. Сам Джеремі заперечує факт правопорушення і не визнає себе винним.

Джерела повідомили виданню, що справа Джеремі, яку було порушено в червні 2020 року, було представлено на розгляд великого журі, щоб уникнути публічного попереднього слухання, на якому свідкам довелося б публічно давати показання.

Порноактору вперше пред'явили звинувачення за чотирма пунктами згвалтування в червні 2020 року. Прокурори стверджують, що він використовував свою популярність, щоб полювати на уразливих жертв в барах на знаменитій вулиці Сансет-Стріп в Західному Голлівуді. У наступні тижні слідчі, поліцейські і прокурори отримали десятки скарг на сексуальне насильство з боку Джеремі.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також