Прикордонники вдруге не випустили Порошенка з України
20:01 28.05.2022
278

Прикордонники сьогодні вдруге за два дні не випустили лідера «Європейської солідарності», експрезидента Петра Порошенка за кордон, де він у Вільнюсі планував взяти участь Парламентській асамблеї НАТО, - про це повідомила народний депутат від «Євросолідарності» Вікторія Сюмар у Фейсбуці.

За її словами, сьогодні QR-код, який мав підтвердити дозвіл на виїзд Порошенка за кордон, зчитався. Відповідно, підтверджено, що відрядження дійсне.

Водночас тепер прикордонники заявляють, що Порошенко «надав не всі документи», але не кажуть, які «не всі», зазначила Сюмар.

Порошенко напередодні також намагався перетнути держкордон як член офіційної делегації Верховної Ради для участі у ПА НАТО. Однак прикордонники у пункті перетину «Рава-Руська» увечері 27 травня не пропустили його. Як заявила співголова фракції "Євросолідарність" Ірина Геращенко у Фейсбуці, "без пояснення причин", хоча "відповідне розпорядження про відрядження підписано Головою ВР Русланом Стефанчуком".

Пізніше ЗМІ повідомили, що підставою відмови у виїзді Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу - не зчитувався QR-код.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також