Підсумки прес-конференції Зеленського і Блінкена
15:28 06.05.2021
283

Боротьба з корупцією є одним з найбільш важливих питань для українського народу. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкеном, який знаходиться в Україні з візитом, під час прес-конференції.

"Ми говорили про реформи і реформування інституцій, тому що є дуже багато різних інтересів, які виступають проти зусиль України в реформуванні та боротьбі з корупцією. До них відносяться зовнішні сили, такі як Росія, і внутрішні сили, такі як олігархи і потужні особи, які переслідують власні вузькі інтереси нелегітимними засобами за рахунок народу України. Тому боротьба з корупцією є одним з найважливіших завдань для українського народу і вирішальною для поліпшення його життя: від послуг, на які народ покладається до можливостей, якими він користується ", - сказав Блінкен .

 

Президент України Володимир Зеленський запросив президента США Джо Байдена приїхати в Україну з офіційним візитом. Про це стало відомо під час прес-конференції спільно з державним секретарем США Ентоні Блінкеном.

"У цей фундаментальний для українців рік - рік 30-річчя Незалежності України, в рамках якого і відбудеться наша важлива" Кримська платформа "- перший майданчик про допомогу Криму, про деокупацію нашого півострова, я запросив президента Сполучених Штатів Америки і віце-президента. Ми віримо, що в цей рік, так символічно для України, США обов'язково буде з нами, і будуть у нас в гостях з офіційними і неофіційними візитами ", - сказав Зеленський.

 

Біля кордонів з Україною залишається значна кількість сил РФ, тому США продовжують спостерігати за ситуацією. Про це повідомив державний секретар США Ентоні Блінкен під час прес-конференції.

"Росія відвела деяку частину військ, але значні сили залишаються на кордоні з Україною. Росія відвела деяке обладнання, але значна кількість обладнання залишається на кордоні з Україною. Так що у Росії є можливість за досить короткий час агресивно діяти, якщо вона це вирішить зробити" , - сказав Блінкен.

 

Читайте також