Кличко звернувся до уряду: "Ліжок з киснем у столичних лікарнях заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій "червоної" зони"
13:12 30.10.2021
992

Ліжок з киснем у столичних лікарнях вже третій день поспіль заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій «червоної» зони. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

«Ситуація із розповсюдженням коронавірусу в столиці стрімко погіршується. Протягом останнього тижня в Києві – більше тисячі хворих щодоби. Та понад 30, а то й понад 40-50 смертей. Серед померлих- немало людей молодих. І навіть однорічна дитина. Збільшується і кількість госпіталізованих до лікарень столиці. Та пацієнтів, які потребують кисневої підтримки», – наголосив Кличко.

Він првідомив, що на сьогодні у місті до прийому хворих на коронавірус підготовлені понад 6 тисяч ліжок. З них понад 90 відсотків у комунальних медзакладах забезпечені киснем. Також у столиці є майже 500 апаратів штучної вентиляції легень.

Заповненість ліжок на сьогодні складає майже 63 відсотки. А в окремих лікарнях – 99-100 відсотків.

«84 відсотки госпіталізованих потребують кисневої підтримки. Ліжок з киснем – вже третій день поспіль – заповнено понад 66 відсотків. А це вже – критерій червоної зони. Рішення про віднесення міста до «червоної» зони ухвалює Дерлавна комісія з надзвичайних ситуацій. І ми звертаємося до уряду ухвалити таке рішення», – наголосив Віталій Кличко.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також