Кличко висловив співчуття родині і близьким Олександра Омельченка: Він любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію
19:35 25.11.2021
267

Мер Києва Віталій Кличко висловив співчуття родині й близьким Олександра Омельченка. Та зазначив, що він був одним із тих політиків, що творили сучасну історію Києва. Про це Кличко написав у своєму Telegram каналі.

«Сьогодні не стало Олександра Омельченка… Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років. Колись він відвідував мої і брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним з тих, хто творив його сучасну історію. Висловлюю щирі співчуття родині та близьким Олександра Олександровича… Світла пам’ять…», – написав Віталій Кличко.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також