Кличко: ТСК у парламенті створили, щоб продовжувати маніпулювати та розповсюджувати неправдиву інформацію аби дискредитувати столичну владу
19:47 28.02.2024
256

Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади Києва у період дії воєнного стану створили, щоб продовжувати маніпулювати та розповсюджувати неправдиву інформацію про роботу столичної влади. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«Добре, що провладні нардепи зацікавилися нарешті тим, як відбувається життєдіяльність Києва під час війни, коли треба утримувати, ремонтувати, відновлювати після обстрілів інфраструктуру. Коли треба надавати необхідні сервіси мешканцям міста, забезпечувати життєдіяльність мегаполіса, – зазначив мер Києва. – Але зауважу, що всередині країні в умовах війни, на жаль, продовжується політична боротьба. І я вважаю, що ТСК у парламенті створили, щоб продовжувати маніпулювати суспільством, розповсюджувати неправдиву інформацію та дискредитувати столичну владу», – наголосив Кличко.

Він нагадав, що столиця вже кілька років чекає ухвалення нардепами важливих для Києва законопроектів – і щодо збереження культурної спадщини, і щодо відповідальності за порушення комендантської години, і щодо адміністративної відповідальності за недопуск в укриття, щодо розвитку територій міста та меж столиці. Деякі з цих дуже важливих законопроектів лежать в парламенті кілька років.

«Сподіваюся, депутати проаналізують і цю ситуацію теж та допоможуть Києву, нарешті ухваливши ці законопроекти. Головне – щоб ця комісія працювала заради розвитку столиці, а не генерування політичних гасел та маніпуляцій. І не тільки якісь засідання задля “голосних” заголовків у ЗМІ проводила, а щоб депутати йшли, вникали, розуміли, як працює міське господарство», – підкреслив Віталій Кличко.

Автор: Марія Петренко
Читайте також