Президент Чехії назвав трансгендерів «огидними» і порівняв зміну статі з покаліченням
21:00 28.06.2021
272

Президент Чехії Мілош Земан в інтерв'ю CNN Prima News заявив, що йому «огидні» трансгендери.

 За словами Земана, він «може зрозуміти геїв і лесбіянок», але операції зі зміни статі він порівняв з покаліченням.  «Кожна хірургічна операція - це ризик.  І для мене трансгендери за своєю природою огидні », - додав політик.  Ще Земан розкритикував феміністок, рух MeToo і заходи Місяця гордості, повідомляє Bloomberg.
 

Земан розповів про це під час обговорення прийнятого парламентом Угорщини закону про заборону на поширення в школах і серед людей молодше 18 років матеріалів, що пропагують ідеї ЛГБТ або зміну статі.

 Після цього 17 країн Євросоюзу виступили зі спільною заявою, в якій назвали закон «дискримінаційним».  А голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен заявила, що влада ЄС почне  судовий розгляд проти Угорщини через цього закону.

 Коментуючи заяву країн і рішення Єврокомісії, Земан зазначив, що втручання у внутрішні справи країн ЄС неприпустиме, а сам він «не бачить причин не погоджуватися» з позицією прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

 Земан вдруге став президентом Чехії в 2018 році.  Раніше він закликав не пускати мусульманських біженців в Чехію, оскільки вони посприяють розвитку тероризму і введуть закони шаріату.

Автор: Анна Бурлака
Читайте також