Сесія Міжпарламентської асамблеї України, Польщі та Литви стартує у Варшаві
12:14 27.03.2017
252
У Варшаві 27 березня розпочинається VIII сесія Міжпарламентської асамблеї України, Польщі й Литви. Українську делегацію під час дводенної зустрічі очолить голова Верховної Ради України Андрій Парубій.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Візит української делегації розпочнеться з покладання квітів до могил воїнам УНР на Вольському православному кладовищі у Варшаві.
 
Під час форуму комісії Асамблеї обговорять такі питання: оцінка стану Мінських домовленостей, кібербезпека і протидія дезінформації, проект Via Carpatia - економічне й інтеграційне значення інфраструктурного коридору "Північ-Південь" для Центрально-Східної Європи, актуальна ситуація в Білорусі. Крім того, комісії асамблеї розглянуть можливості популяризації постаті князя Костянтина Острозького - патрона ЛитПолУкрбриг.
Під час візиту до Польщі Парубій проведе двосторонні зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, маршалками Сенату і Сейму Польщі Станіславом Карчевським і Мареком Кухцінським.
 
Перед візитом голова ВРУ зазначив в інтерв'ю телеканлу Рада, що під час візиту пропагуватиме ідею створення Балто-Чорноморського союзу. Політик підкреслив, що у цьому об'єднанні він бачить величезний транзитний, економічний, а найважливіше - оборонний і безпековий потенціали.
Читайте також