Порядок денний ВР: Питання зняття недоторканності з Добкіна на комітеті і ратифікація угоди в Раді
10:23 12.07.2017

У Верховній Раді сьогодні заплановано не надто насичений робочий день: питання ратифікації, кілька законопроектів і постанови про парламентські слухання. Про це йдеться у плані роботи ВР на 12 липня. На комітеті розглядатимуть подання ГПУ проти Добкіна, - пише 112.ua.

Депутати розпочнуть свою роботу щодо ратифікації угоди з Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво. Потім - два законопроекти у першому читанні, далі проекти постанови про проведення і рекомендації парламентських слухань.

Також у порядку денному законопроект із пропозиціями президента щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку.

Окрім того, спікер ВРУ Андрій Парубій зазначив, відкриваючи засідання, що попросить депутатів повернутися до призначення позачергових місцевих виборів та затвердження календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

У другій половині дня відбудеться засідання регламентного комітету, де розглянуть подання ГПУ проти представника "Опоблоку" Михайла Добкіна.

Читайте також