«Асиметрична відповідь»: Мінськ підготував санкції проти країн Балтії
17:54 02.09.2020
265

Офіційний Мінськ підготував і затвердив «асиметричну відповідь» на санкції з боку Литви, Латвії та Естонії, запроваджені раніше проти білоруських чиновників. Подібну заяву зробив глава МЗС Білорусі Володимир Макей, - повідомляє «Європейська правда»

«Вони хочуть бути попереду всієї планети. Питання використання санкційних інструментів ми раніше обговорювали і були єдині в тому, що санкції - абсолютно неприйнятний вид міждержавних відносин. І мені було дивно, що вже на другий день після виборів почали лунати голоси цих держав, що треба вводити санкції. Щоб реально оцінити ситуацію, треба час», - сказав Макей.

 Глава МЗС зазначив, що у відповідь на балтійські санкції було проведено міжвідомче узгодження, підготовлено і затверджено «асиметричні санкції».За його словами, під санкції потраплять ті особи, які «завзято намагалися втручатися в справи білоруської держави, робили відповідні неприйнятні політичні заяви і вносили конкретні пропозиції про фінансову підтримку опонентів влади». Нагадаємо, 31 серпня Литва, Латвія та Естонія стали першими у світі державами, які запровадили персональні санкції після виборів та придушення мирних протестів у Білорусі. Балтійські держави внесли у санкційні списки 30 білоруських чиновників, включно з президентом  Олександром Лукашенко.

Читайте також