Людмила Станіславенко: "Благодійність є невід'ємною частиною мого життя"
09:30 23.10.2020
265

Людмила Станіславенко - депутатка Вінницької обласної Ради, голова постійної комісії, засновниця Благодійного фонду, громадська діячка та голова Вищої Ради КУЖ.

Починаючи з 2015-го та до сьогодні, Людмила Станіславенко щоденно на зв’язку із виборцями, мешканцями міста й області, проводить формальні та неформальні зустрічі, особисті та виїзні прийоми. Лише за останній рік роботи у своїй громадській приймальні провела більше 200 прийомів громадян, під час яких розглянула понад 300 надважливих звернень.

Протягом 5-ти років із депутатського фонду матеріальну допомогу отримали більше тисячі мешканців Вінниччини, а за рахунок соціальних проектів пані Людмилі вдалося залучити близько 10-ти мільйонів гривень на дороговартісне лікування, а іноді й спасіння життя людей..

Людмила Станіславенко постійно працює над важливими комплексними програмами в різних галузях суспільно-економічного розвитку області. Як досягнення – створення у Вінниці молодіжного центру «Квадрат». Уже сьогодні найкращого в Україні комплексу для безперервної роботи у сфері національно-патріотичного виховання дітей і молоді з усієї області.

Саме з ініціативи Людмили Станіславенко у 2016 році в приміщені обласної Ради було встановлено ліфт-підйомник для маломобільних груп населення, який успішно функціонує та є «прямим зв’язком» людей з інвалідністю і влади.

Як депутатка та представниця «Української стратегії Гройсмана» завжди підтримує людей, що постраждали від нерівності, насильства, зокрема домашнього, чи стали жертвами торгівлі людьми. Великою гордістю п.Людмили є створення в області Центру для постраждалих від домашнього насилля, де одночасно може перебувати більше 25 жінок із дітьми. Саме тут жінки перебувають під охороною, отримують допомогу психологів, підтримку та знаходять надію на щасливе майбутнє. Наразі Центр успішно функціонує та є одним із кращих в Україні.

Як голова важливої для кожного жителя Вінниччини комісії з соціальних питань Людмила Станіславенко разом із колегами розглядає та вирішує такі питання як: освіта, культура, спорт, туризм, історична спадщина та духовність. Серед досягнень – у Вінниці було створено унікальний в Україні Центр Національних культур, який об’єднує різні народи, їх традиції та звичаї. Поява у Вінниці нового, сучасного приміщення для Вінницького академічного театру ляльок «Золотий ключик» теж є результатом довготривалої та плідної роботи.

Надважливим є напрямок розвитку туризму в регіоні, тому саме на цю програму акцентовано найбільшу увагу. Саме з ініціативи Людмили Анатоліївни до нової комплексної програми з розвитку туризму (2021-2028) серед інших важливих пунктів було внесено пункт про створення у Шаргорордському, Жмеринському та Барському районах «туристичних кущів», які допоможуть громадам успішно втілювати туристичні проекти та розвивати зелений туризм на місцях. До речі, за ініціативи пані Людмили така ідея увійде і в стратегію розвитку культури та туризму на Вінниччині (Стратегія 2030).

Важливим пріоритетом, звісно, є опіка, постійна підтримка, співпраця з такими закладами, як: Вінницький обласний художній музей, краєзнавчий музей і музей М.М.Коцюбинського, обласна універсальна бібліотека ім. К.А.Тімірязєва а також культурні, спортивні, освітні заклади міста й області. Важливою є ініціатива п. Станіславенко про затвердження іменних стипендій студентам вищих навчальних закладів із числа дітей-сиріт, і персональних стипендій у галузі культури та мистецтв.

За її сприяння постійною комісією було розглянуто та підтримано низку звернень до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблемних питань соціального забезпечення малозахищених верств населення. Також Людмила Анатоліївна підтримує обласні цільові соціальні програми оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги.

Депутатка багато років поспіль сприяє проведенню на Вінниччині різних спортивних та мистецьких заходів, допомагає спортивним командам, талановитій молоді. Організовує спортивні змагання, чемпіонати з художньої гімнастики, Інклюзивні табори та вистави. Сприяла проведенню у Вінниці першого Всеукраїнського дитячого турніру з тенісу «Smash Open». Бере участь в організації та відзначенні лауреатів і учасників конкурсу «Струна на арфі України» імені Олександри Бурбело; «Кращий художник/The best artist»; Всеукраїнської літературної премії ім. М. Коцюбинського.

Читайте далі у наших матеріалах...

 

Читайте також