Одеська кіностудія може бути під загрозою: російське МЗС заявило про нібито розміщення там засобів ППО
20:22 18.05.2022
788

Представник Міністерства закордонних справ рф Марія Захарова заявила, що Україна «розмістила засоби протиповітряної оборони на території Одеської кіностудії».

Про це вона сказала на брифінгу МЗС 18 травня.

"Днями українські націоналісти почали завозити боєприпаси та розгорнули кошти ППО на території Одеської кіностудії", - сказала так званий "дипломат" під час брифінгу у середу.

Яких-небудь підтверджень своїх слів вона, звичайно, не надала.

Подібні заяви росії можуть бути виправданнями для жителів країни-агресора щодо причин завдання ударів по цивільних об'єктах України.

Також вона наголосила, що мирним громадянам не дають евакуюватись.

Мовляв, людей виганяють із квартир, щоб розмістити там вогневі позиції, сказала вона.

«Націоналісти взяли на озброєння тактику ІДІЛ і використовують об'єкти цивільної інфраструктури, вони розміщують боєприпаси в дитячих садках і школах, використовують їх як опорні пункти», повідомила глава МЗС РФ.

Мабуть, ця заява означає, що Одеська кіностудія у розумінні армії РФ тепер теж може стати «військовим об'єктом» та ймовірною метою для удару?

Керівництво Одеської кіностудії відреагувало на заяви «про розміщення військ, складування зброї та встановлення засобів ППО на її території».

Насправді зараз на Одеській кіностудії знаходиться у виробництві – документальний фільм «Військовий кутюр'є» режисера Бата Недіча. Інші два фільми – на стадії монтажу.

«У непростих умовах війни на Одеській кіностудії все ж таки триває кінопроцес! З метою безпеки більшість працівників працюють віддалено. Знімальний процес відбувається на різних локаціях міста та області» – розповів директор кіностудії Андрій Осипов.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також