НАТО буде підтримувати українців, - Кличко розповів про початок саміту Альянсу
11:00 30.06.2022
255

 

Генсек НАТО у своєму виступі на відкритті саміту наголосив на підтримці України. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, який бере участь у заході.

«Перебуваємо з братом на відкритті історичного саміту НАТО в Мадриді. Розпочався він з виступу генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга. За словами пана Столтенберга, узгодить широкий пакет підтримки для України. Головне - що Альянс готовий і буде підтримувати українців у боротьбі за незалежність і свободу. Бо, вистоїть Україна- вистоїть демократичний світ. Тому, підкреслив генсек НАТО, не можна припиняти підтримку України. А росія має платити дуже високу ціну за ту жорстокість, яку вона чинить, намагаючись знищити українську державу та її громадян», - повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що на саміті ухвалять нову стратегічну концепцію через дії росії.

«Війна, з якою росія вторглася в Україну, загрожує світовій безпеці і миру, спричинила продовольчу та енергетичну кризи. І змушує держави Альянсу втілити трансформацію колективної оборони. Тому в Мадриді НАТО ухвалить нову стратегічну концепцію», - додав Кличко.

Раніше Віталій Кличко повідомив, що візьме участь у саміті разом з братом Володимиром.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також