Міністр закордонних справ Литви: перемога України в війні з Росією залежить від підтримки союзників
10:32 21.09.2023
254

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс висловив серйозну та важливу думку щодо ситуації в Україні під час військового конфлікту з Росією. Він вказав на те, що успіх України у цьому конфлікті залежить від підтримки союзників та міжнародного співтовариства загалом.

Ландсбергіс підкреслив, що ця війна має далекосяжні наслідки та геополітичний вплив не лише на Україну, а й на всі країни, зокрема на ті, які межують з Росією. Він висловив стурбованість тим, що в разі невдачі України і загрози її територіальній цілісності, інші країни також повинні будуть переосмислити свої стратегії та життя в умовах нової реальності.

Міністр закликав союзників та міжнародне співтовариство бути терплячими та надавати більше підтримки Україні, яка веде важку боротьбу з агресією Росії. Він зауважив, що українці платять велику ціну своєю кров'ю та життями, тоді як інші країни лише спостерігають з боку та надсилають допомогу. Ландсбергіс відзначив мужність та рішучість українців і впевнений, що Україна має потенціал перемогти у цьому конфлікті.

Ці слова міністра Литви підкреслюють важливість міжнародної підтримки України в її зусиллях за збереження миру та територіальної цілісності.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також