Латвія заборонила в'їзд 102 російським діячам культури
15:00 14.05.2022
262

Міністерство закордонних справ Латвії внесло до чорного списку 102 російських діячів культури, заборонивши їм в'їзд у країну на невизначений час, -про  це зазначено у посиланні пресслужби МЗС.

«Міністр закордонних справ Едгарс Рінкевичс ухвалив рішення додати до списку небажаних для Латвійської Республіки осіб ще 102 громадян рф відповідно до частини другої статті 61 Закону про імміграцію. Латвія обмежує в'їзд прихильників кремля в Латвію та продовжуватиме це робити», - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що персони, внесені у стоп-лист – переважно російські діячі культури, які висловили активну підтримку рішенню президента росії про вторгнення в Україну та однозначно виправдовують російську агресію, що супроводжується жорстокими діями російських військ.

«Підтримка звірств, скоєних кремлівським режимом, означає відповідальність за скоєні злочини, тому в'їзд таких осіб у Латвію не допускається», - наголошується у заяві МЗС.

До «чорного списку» зокрема, внесені актор і режисер Микола Бурляєв, кінорежисери Юрій Кара та Микола Лебедєв; актори Володимир Гостюхін, Василь Ліванов, Олександр Михайлов, Віктор Раков, Олександр Панкратов-Чорний, Ігор Петренко; письменник Станіслав Куняєв.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також