Україна сьогодні обере свого представника на Євробачення-2017
11:03 25.02.2017
255

Сьогодні о 19 годині вечора розпочнеться фінал національного відбору на Євробачення-2017, передає УНН з посиланням на UA:Перший.

Зазначимо, у трьох півфіналах було обрано шість виконавців, які боротимуться між собою за право представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення, що травні пройде в Києві.

Пропонуємо згадати виступи шістьох півфіналістів українського відбору.

Сальто назад

TAYANNA

ROZHDEN

ILLARIA

MELOVIN

O.Torvald

Також під час фінального шоу українського національного відбору виступлять артисти із Франції та Польщі, які представлятимуть свої країни на Євробаченні-2017 в Києві. Свою конкурсну пісню “Requiem” виконає французька співачка Alma, а польська виконавиця Kasia Moś заспіває композицію під назвою “Flashlight”.

Зазначимо, цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких за результатами голосування пройшли до фіналу. Ім’я артиста, який представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі — 25 лютого. Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Нагадаємо, під час засідання парламенту заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко заявив, що станом на ранок 24 лютого на пісенний конкурс Євробачення-2017, фінал якого відбудеться в Києві, продано 14,951 тис. квитків.

Як повідомляв УНН, своїх представників на пісенний конкурс Євробачення-2017, який відбудеться навесні в Києві, визначили вже 25 країн.

Так, Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Кіпр, КЮР Македонія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Чорногорія, Швейцарія, а віднедавна ще й Мальта, Польща, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія — оголосили імена представників своїх країн на Євробаченні-2017.

Джерело: УНН
Читайте також