ВІННИЦІЯнський фестиваль запрошує на «Кіно-Маскарад».
18:09 04.09.2020
264

 

 Глядачі не намарне чекали: 11 вересня  о 19.00 у у рамках відзначення  Дня міста у Вінниці на майдані Незалежності  пройде вже чотирнадцятий МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль пародійного і комедійного кіно. Організатори обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей, уже традиційно на нього приїдуть відомі актори Євген Чепурняк, Віктор Андрієнко. А ведучими церемонії нагородження стануть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський і Георгій Делієв,  повідомляється на сайті Вінницької міської ради

Темою цьогорічного фестивалю пародійного і комедійного кіно стане «Кіно-Маскарад». На фестиваль надійшло близько 100 робіт із різних куточків світу.  З усіма номінаціями можна ознайомитися за посиланням http://www.vinnician.org/2019/63-onlain-transliatsiia.

Детальніше про подію розповів координатор проекту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

«11 вересня на майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців фестивалю золотими летючими слонами. Ведучим заходу будуть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський і Георгій Делієв. До нас завітають друзі нашого міста Віктор Андрієнко, Євген Чепурняк. Новим обличчям на нашому фестивалі стане Марк Куцевалов («Прозрачный гонщик»). Ну і виступатиме для гостей свята наш друг, талановитий вінничанин Дмитро Шуров (Pianoбой)»

Читайте також